Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Pravidelné akcie na knihy pri príležitosti sviatkov so zľavami...

22.09.2015
V našom kníhkupectve môžete platiť na dobierku a bankovým prevodom. Plno kníh online

Niečo užitočné o marketingu

Marketing. Toto slovo ste už určite počuli. V dnešnej dobe asi nie je možné vyhnúť sa mu. Počujeme ho v televízii, čítame o ňom na internete, v novinách a časopisoch. Existuje o ňom nespočetné množstvo publikácií. Odborných, aj tých menej odborných, ktoré dokážu tematiku vysvetliť menej zasväteným. Chceli by ste tiež byť v obraze? Marketing totiž hýbe svetom. Svetom predajcov, výrobcov, podnikateľov, poskytovateľov služieb... a dokonca aj mnohých neziskových organizácií, obcí, miest, osôb. Týka sa naozaj všetkých.

Čo je marketing? V skratke by sme ho mohli definovať ako podnikateľský prístup, ktorého základnou myšlienkou je orientácia na zákazníka. Zákazník musí byť v popredí, jeho potreby sú tým najdôležitejším. Môžete predávať alebo ponúkať čokoľvek. Nech je to akokoľvek dobré či kvalitné. Ak nedokážete zákazníka zaujať a uspokojiť jeho potrebu, prehrali ste.

Ak si myslíte, že by pre Vás podrobnejšie zoznámenie s marketingom mohlo byť osožné, vyberte si vhodnú publikáciu. Tou pravou je kniha, ktorá sa po svojom vydaní stala bestsellerom v USA a zaujala tak marketérov, ako aj podnikateľov. Nové pravidlá marketingu a PR (public relations – vzťahy s verejnosťou) Vás môžu naučiť, ako zaujať potenciálneho klienta s využitím minimálnych nákladov. Veľmi jednoducho – prostredníctvom sociálnych sietí. Čítajte a naučte sa to!

 


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: ASPEKT, s.r.o. - kníhkupectvo online knihy, predaj a odbornej literatúry         mob.: 0948 456 660
                             ul.Dlhá - Mikov dvor 89/A, 949 01 Nitra                                                                        tel/fax: +421 37 73 322 18
                                                                                                                                                                     e-mail: aspekt@aspektnd.sk
Partneri:  Parfémy, Kozmetika, HodinkyDámske hodinky, MakeUp, Parfumy, Nadácia ASPEKT, Jazyková škola ASPEKT

JavaScript musí být povolen