Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Obchodné podmienky

Úvodné ustanovenia

Obchodné podmienky:
Všetky prijaté objednávky považujeme za záväzné. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien. Kupujúci platí cenu, ktorá je uvedená v potvrdení objednávky. Vyhradzujeme si právo na predĺženie dodacej doby a to v prípade, že sa vyskytnú nepredvídateľné udalosti. O tomto je však kupujúci okamžite informovaný.
 

Chránime dôsledne Vaše poskytnuté údaje
Kupujúci v prípade, že je fyzickou osobou je povinný oznámiť predávajúcemu svoje meno a priezvisko, adresu trvalého bydliska vrátane PSČ, rodné číslo, číslo telefónu a e-mailovú adresu. Tovar je zasielaný dobierkou. Pri platbe vopred - prevodovým príkazom ziadajte v poznámke objednávky o vystavenie predfaktúry.
Kupujúci v prípade, že je právnickou osobou je povinný oznámiť predávajúcemu svoje obchodné meno, adresu sídla vrátane PSČ, IČO, IČ DPH číslo telefónu a e-mailovú adresu.
Tieto informácie sú nutné pre vašu identifikáciu ako kupujúceho. Používame ich k realizácii a zaúčtovaniu vašej platby za nakúpený tovar, na správnu distribúciu tovaru a pri komunikácii s Vami. Umožnia nám uskutočniť potrebné účtovné operácie, vyhotoviť daňový doklad, poprípade identifikovať vašu platbu cez bankový prevod. Všetky údaje sú uchovávané v chránenej databáze na serveri Predávajúceho.
Vaše údaje neposkytujeme žiadnym iným subjektom, s výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná pre správne vybavenie Vašej objednávky. Sú to najmä banky (v niektorých prípadoch poskytnutie Vášho mena) a doručovateľské služby (adresa na dodanie). Tieto údaje sú však vždy poskytnuté jednorazovo pre vybavenie Vašej konkrétnej objednávky. Databázu údajov nepredávame, neprenajímame ani inak neposkytujeme žiadnej tretej strane.
Všetky v súčasnosti ponúkané formy elektronického bankovníctva (platenia za tovar cez internet) sú realizované priamo na stránkach banky Kupujúceho, ktorá poskytne Predávajúcemu jedine informáciu o úspešnosti či neúspešnosti platby s menom, prípadne číslom účtu (potrebné pre identifikáciu správnej platby a v prípade potreby pre jej vrátenie). V žiadnom prípade sa Predávajúci nedozvie žiadne ďalšie informácie, ako prihlasovacie údaje alebo zostatok na účte Kupujúceho.
Pokiaľ bude chcieť Kupujúci zrušiť registráciu, kontaktuje Predávajúceho prostredníctvom e-mailu. Registrácia bude zneaktívnená. Ak sa Kupujúci rozhodne vymazať e-mail z rozosielacej databázy, môže jeho vymazanie uskutočniť sám a to kliknutím na príslušný odkaz v spodnej časti každého informačného e-mailu. O vymazaní e-mailovej adresy bude Kupujúci informovaný.
Aktualizáciu osobných údajov môže registrovaný Kupujúci uskutočniť priamo v on-line režime na web stránke internetového obchodu ihneď po prihlásení.
Využívaním internetového obchodu 
www.Libreto.sk Kupujúci súhlasí so zhromažďovaním a používaním informácií o ňom a o jeho nákupoch v znení Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Kupujúci udeľuje Predávajúcemu tento súhlas na dobu neurčitú a môže ho písomnou formou kedykoľvek odvolať. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu Predávajúcemu. Pravidlá zaobchádzania s týmito údajmi sú popísané v tomto dokumente.


Ceny

Všetky ceny uvedené na stránkach sú konečné, vrátane DPH a nič navyše k nim nepripočítavame (žiadne skryté poštovné a balné). Pokiaľ máte tovar objednaný, platí cena, za ktorú ste objednávali bez ohľadu na zmeny t.j. cena uvedena v objednavkom formulari. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo na zmenu cien.
 

Objednávka

Predávajúci dodáva tovar kupujúcemu na základe elektronickej objednávky a špecifikácie. Podmienkou platnosti takejto objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí. Predávajúci je oprávnený žiadať od kupujúceho overenie objednávky, a to vhodným spôsobom - emailom alebo telefonicky. Ak kupujúci zistí chybu vo svojej objednávke môže tie chyby opraviť písomnou formou (faxom, e-mailom).
Zmluva je uzatvorená momentom jej akceptácie (potvrdenie objednávky), o ktorej bude kupujúci vyrozumený prostredníctvom e-mailu prípadne telefonicky. Zmluvné podklady v slovenskom jazyku Vám budú zaslané na Vami uvedenú emailovú adresu uvedenú v objednávke.

Neprevzatím alebo vrátením objednaného tovaru od doručovateľa alebo kuriéra je kupujúci povinný uhradiť všetky náklady súvisiace s jeho zaslaním: poštovné, balné, poplatok za vrátenie dobierky - zásielky ako i náklady za vymáhanie dlhu.KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: ASPEKT, s.r.o. - kníhkupectvo online knihy, predaj a odbornej literatúry         mob.: 0948 456 660
                             ul.Dlhá - Mikov dvor 89/A, 949 01 Nitra                                                                        tel/fax: +421 37 73 322 18
                                                                                                                                                                     e-mail: aspekt@aspektnd.sk
Partneri:  Parfémy, Kozmetika, HodinkyDámske hodinky, MakeUp, Parfumy, Nadácia ASPEKT, Jazyková škola ASPEKT

JavaScript musí být povolen